O společnosti DR Technology

DR Technology - Logo

Historie a zaměření společnosti

Společnost DR Technology ve Slaném působí na trhu od roku 2014 a zaměřuje se na prodej, záruční i pozáruční servis, zakázkové svařování a poradenství v oblasti svařovací techniky. Naším cílem je poskytovat produkty i služby v nejlepší kvalitě, proto jsme autorizovaným dovozcem i servisním místem špičkové značky TRUMPF. Dále spolupracujeme se značkou Lorch, jejichž produkty u nás lze rovněž zakoupit. Samozřejmostí pro nás je odborná pomoc při výběru vhodné techniky, která bude přesně vyhovovat Vaším potřebám. Při nákupu našich produktů můžete využít naši prodejnu ve Slaném u Kladna, kde se na produkty můžete rovněž podívat. Produkty, které si vyberete v našem obchodě, můžeme rovněž odeslat kamkoliv po České republice.

Mimo prodejní služby nabízíme taktéž záruční i pozáruční servis svařovací techniky značek TRUMPF, LORCH, KÜHTREIBER, OMICRON, PILOUS DeWalt a dalších. Stroje Vám dokážeme opravit jak u nás na prodejně, tak v místě Vašeho podníkání, pokud to prostředí umožňuje.

V případě, že nepotřebujete nakupovat svařovací techniku či příslušenství, avšak potřebujete jednorázově využít svařovacích služeb, nabízíme možnost zakázkového svařování. Při zakázkovém svařování nám sdělíte Vaši představu, případně předáte technickou dokumentaci a my se o vše postaráme. Pro zakázkové svařování využíváme špičkové robotické stroje Cloos Robot ROMAT 320 s řízením ROTROL II, které nám umožňují vytvářet precizní výsledky.

Certifikát

Společnost DR Technology je certifikovaným distributorem a servisním partnerem společnosti TRUMPF.